short haircuts for women tabela modelleri kayseri avukat prefabrik ev fiyatları ve modelleri
Buharlı Petek Dış Temizleme » Petek Temizleme

Buharlı Petek Dış Temizleme

HEMEN ARA!


Buharlı Petek Dış Temizliği, Evde peteklerinizin aralarında oluşan tozlar, kir yumaklarının ne kadar zararlı olduğunu biliyor musunuz? Kalorifer petek dış temizliği ile aynı zamanda ısınmada yaşanan problemleri en aza indirmekle kalmaz. Çocuğunuz ve aileniz için azami düzeyde sağlıklı bir ortam temin etmiş olursunuz. Buharlı Petek dış temizliği yaparken kullanılan özel buharlı basınç uygulayan makineler ile buharlı petek dış temizliği yapılabiliyor. Bu sayede kışın sıcacık bir ortam yaratabilirsiniz. Hiç beklenmedik bir anda ısınma sorunu da yaşamazsınız.

Petek Dış Temizliği İç Temizliği Kadar Önemlidir

Buharlı petek dış temizliği sayesinde, evinizde daha az toz partikülleri ve hijyenli bir soluma hava sahası oluşturabilir. Özellikle solunum yolları hastalıkları ve alerjilerden uzak bir yaşam sürebilirsiniz. Buharlı Petek Dış Temizliği Nedir? Temizlik konusunda titiz olan ev hanımları peteklerinin görünümünün zamanla bozulduğuna ve kirleri kendilerinin halledemediği durumlarda deneyimli bir ekip hizmeti almak isteyebilir. Bunun için Petek Dış Temizliği hizmeti veren firmaları araştırıp, fiyat tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Dış temizliği uygulaması  genellikle çok yaygın olmayan bir hizmet sayılmaktadır. Görünürde olan peteklerin dış kısımlarını temizliği bir ihtiyaç olduğunu fark etmişseniz artık. Buharlı petek dış temizliği lüks olmaktan çıkmış bir ihtiyaç haline gelmiş demektir.

Petek Dış Temizliğinin Püf Noktaları

Peteklerin dış temizliği hakkında detaylı bilgiye gelince; aslında basit olarak peteklerin iç ızgaralarının temizliği ile uğraşma işidir. Evdeki halıdan ve dışarıdan gelen tozların kalorifer petekleri arasındaki petek ızgaralarında tozların birbirine yapışması zamanla toz yumağı haline gelir. Daha önceleri  petek dış temizliği hizmeti, ulaşılması zor olan yerlerdeki tozları almak için tesisat sökme takma bilgisi olan profesyonel bir ekip tarafından ele alınıyordu. Daha sonra sektörün gelişmesiyle birlikte firmalar bu konularda deneyimli olan ustalar. Petekleri sökmeden yerinde buharlı ve basınçlı makinalar yardımı ile temizlik yapılmasını sağladılar. Yüksek sıcaklıkta buharı yüksek basınçta kalorifer peteklerinin üzerinden aşağıya doğru uygulandığında peteklerin en gözle görünmeyen alanları bile temizlenir. Bu işlem özel bir buharlı ve basınçlı temizleme makinesi yardımıyla yapılır. Böylece petekler ilk takıldıkları günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olurlar. Artık, Dış temizliği yapıldığına göre, evde peteğiniz sıcaklığı iletirken ortama tozları yaymazlar.

Buharlı Petek Dış Temizliği Fiyatları

Evinizin temizliğinin bütünlüğü adına yapılacak bir işlem olan. Buharlı petek dış temizlik fiyatları evinizde yer alan petek sayılarına, işlemin süresine göre değişmektedir. Detaylı bilgi için uzman ekiplerden ekspertiz desteği almalısınız.

WhatsApp chat